بایگانی شهدا

فیلم ها و کلیپ های شهدای کومله و گیلان
ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

http://laleha.com/mosabeghe/2.pngعکس های خبری لاله ها:

::.   عکس شهید حسین احمدپور در امامزاده12 تن ملاط -- 21 اسفند 1393  ::.        ::.   عکس بچگی سردار شهید حسین املاکی -- 27 فروردین 1393  ::.        ::.   پوستر شهید املاکی بر روی مینی بوس راهیان نور دشتستان بوشهر -- 11 فروردین 1393  ::.        ::.   تصویر/ مداحی شهید میرعلی احمدی در مسجد جامع کومله -- 13 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله در مشهد مقدس -- 11 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر جدید از تشییع جنازه شهدای عملیات کربلای 2 شهر کومله -- 04 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر پیکر پاک 5 تن از شهدای عملیات کربلای2 شهر کومله -- 11 آبان 1392  ::.        ::.   عکس/ زنان عضو انجمن اسلامی روستای کشت سرا شهر کومله -- 19 مهر 1392  ::.        ::.   عکس/ شهید مهدی خوش سیرت در یک تیم کشتی! -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکسی از جوانی شهید سیف الله عبدالکریمی -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکس/ قرآن و اسلحه در دستان شهید علی مرتضی نوذری -- 09 مرداد 1392  ::.        ::.   عکس/ شهدای کومله در یک تیم فوتبال -- 31 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید مهدی خوش سیرت -- 30 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید حسین املاکی در لشکر25 کربلا -- 19 تیر 1392  ::.        ::.   هفت شهید کومله فقط در یک عکس -- 19 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس/پدر شهیدان صیقلی و شهیدان خوش سیرت در کنار هم -- 02 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس قدیمی/ تصاویر شهدا بر روی دیوار بقعه آقا سید حسن کومله -- 02 اردیبهشت 1392  ::.        ::.   تصویر مادر شهید ابوالفضل حسینی در کنار پیکر بی جان فرزندش -- 15 فروردین 1392  ::.        ::.   نوشته ای روی آر پی جی بیاد شهید اشرف کیایی -- 06 فروردین 1392  ::.        ::.   تشییع جنازه شهید مهدی خوش سیرت در حرم سید جلال الدین اشرف در آستانه -- 30 دی 1391  ::.        ::.   نامه شهید مصطفی حسینی/هر روز خواب میبینم که با شهیدان هستم! -- 17 دی 1391  ::.        ::.   عکس بابا در دستان فرزندان شهید علی علوی -- 16 دی 1391  ::.        ::.   شهید سید مجید رهبر در زمین ورزشی شهر کومله -- 24 آذر 1391  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله از کودکی تا شهادت -- 12 آذر 1391  ::.        ::.   تصویر قبض کمک به جبهه در سال 63 -- 10 آذر 1391  ::.        ::.   کارت های عروسی شهدای شهر کومله -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   کارت عروسی شهید فرهاد لاهوتی -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   طنز/من همه را می کشم ولی خودم زنده می مانم -- 03 آذر 1391  ::.        ::.   عکسی که شهید فرداد لاهوتی از جیب اسرای عراقی برداشت -- 02 آذر 1391  ::.        ::.   لیسانس افتخاری شهید فرداد لاهوتی -- 30 آبان 1391  ::.

http://www.laleha.com/mosabeghe/point.jpgبرای دیدن نقشه بر روی "گوگل مپ" بر روی اینجا کلیک کنید.

لاله ها یک سایت مردمی است و به ارگانی وابسته نیست

..: بک گراند لاله ها بر روی کامپیوتر شما... اینجا کلیک کنید :..

بخشی از وصیت نامه شهید ابوالقاسم عسکری:

وصیت نامه ها و خاطرات جنگ را برای کسانی که هنوز در خواب غفلت هستند،تبلیغ کنید که این مسئولیت،بر دوش شما بازماندگان شهدا است!

شهدای روستاهای کومله صدای شهدای کومله خانواده شهدای کومله تصاویر شهدای کومله

پنج سالگی فعالیت سایت لاله ها +نظرات کاربران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 02 خرداد 1394 ساعت 14:15

تابستان سال 89 سایت لاله ها در مسجد جامع شهر کومله افتتاح شد. امسال پنجمین سال فعالیت سایت لاله هاست. به همین مناسبت تصمیم گرفتیم تعداد 50 عدد از نظرات منتخب کاربران سایت طی این 5 سال در این پست منتشر کنیم.ضمن عذرخواهی از کسانی که نظراتشان در این بخش نیست.

تعدادی از نظرات کاربران در بخش های مختلف:

1.آقای محمد ن در بخش گالری عکس شهید علی اکبر غلامپور نوشت:

یه مرد ....... چاکرتم دایی

2.خانم زهرا قلی پور در بخش مراسم سالگرد خاکسپاری شهدای والا مقام گمنام سرایدشت نوشت:

سلام ممنون بابت سایت خوبتان من زهرا قلی پور خواهر زاده شهید رحمان میرزایی هستم و از اینکه عکسی از مزار دایی عزیزم در این سایت ندیدم بسیار ناراحت شدم لطفن از مزار و بیوگرافی و نحوه ی شهادت ایشان مطالبی ذکر کنید .منتظر پاسخ شما هستم.

3.آقای مصطفی در بخش گالری عکس شهید سید اشرف کیائی نوشت:

چه صورت زیبا و دلنشینی دارد

4.آقای فرشید در بخش فرازی از بیانات شهید عارف عارف احمدي به نقل از مادر ـ انزلي نوشت:

عارف جان دلم برات سخت تنگ و بی تابست

5.آقای رضازاداه در بخش تصاویر جدید شهید هادی ثنایی مقدم+توضیحات نوشت:

اون عکس اولی که سه نفره هست ازمن هست و نفر وسطی خودم هستم چندروز قبل ازعملیات کربلای 4یادش بخیرمن همون شب براثراصابت تیربه فک صورت مجروح شدم

6.آقای شهاب در بخش گالری عکس شهید جمال محمدخواه نوشت:

ایشون دایی منه...من ندیدمش!!! :cry: دوست دارم دایی....

7.صادق از اهواز:

با سلام
با افتخار اعلام میکنم که سایت شما، برای ما الگو بوده. و استارت کار را از شما فرا گرفتیم، گر چه در حال حاضر سایت شهدای حصیرآباد به شکل دیگری است.
حصیرآباد یک روستا نیست، از محله های قدیم و مرکزی شهر اهواز هست، منطقه ای محروم و فراموش شده.

8.آقای عرفان مرزبان مریدانی در بخش مشخصات شهید حسن مرزبان نوشت:

انشاء الله شهدان ما با امام حسین محشور شوند :-)

9.علیرضا دیدگانی در بخش تصاویر شهید محمدرستم دیدگانی نوشت:

شهید متعلق به جامعه است
درود و سلام به ارواح مطهر و منور شهدای کومله
لاله های سرخی که بوی عطر دلانگیزشان فضای استان گیلان و ایران عزیز را معطر نموده است.
خسته نباشید عزیزان,ماٌجور باشید
از طرف برادر شهید محمد دیدگانی

10.آقای سید مصطفی حسینی در بخش نوشت:

درود بر شهیدان افتخار می کنم هم نام و تاریخ تولد شهید را دارم.

11.آقای ایرج نیکوکار در بخش گالری عکس شهید محمد نیکنام نوشت:

به همه شهدای بخش کومله
شهید محمد نیکنام را باید یکی از محجوب ترین شهدای کومله نامید . بعد از فتح خرمشهر اشتیاق زیادی بین بچها برای رفتن به جهبه ایجاد شد و ماهم تاا آن زمان جهبه نرفته بودیم ،لذا تصمیم گرفتیم در سریع ترین زمان این کار انجام دهیم یکی از برادران جهادی کومله به ما پیشنهاد داد به عنوان امدادگر از طریق جهاد اعزام شویم ما هم آموزش ندیده بودیم ایشان برای من و شهید محمد نیکنام به همراه یکی دیگر از بچه های کومله کلاس آموزشی در وادی کومله برگزار کرد وبر روی بالش و موکت نحوه تزریقات را یه ما یاد می داد بعد از آموزش های اولیه از طریق جهاد استان به گیلان غرب شدیم .چند روزی در گیلان غرب بودیم برای اینکه بیکار نباشم سری به بیمارستان گیلان غرب که نزدیک مقر ما و سپاه بود زدم واولین تزریق واقعی خودم آنهم از نوع پنی سیلین را در آن بیمارستان بعد از تزریق رو موکت وبا لش تجربه کردم که تجربه موفقیعت آمیزی هم بود البته هرسه نفر ما سالم به کومله بر گشتیم اما محمد در سليمانيه
سا ل 1365 شهید شد وما مانده ایم با کوله باری از ........
روحش شاد

12.آقای سیاوش آقاجانی نوشت:

سلام و خداقوت، احسنت به شما، انشاءالله با شهدا محشور شوید.سیاوش آقاجانیبچه رودسر

13.خانم افروز در بخش مسابقات لاله ها نوشت:

سلام کار بسیار نیکو و جالبی هست.مدتی بود به خوندن وصیت نامه علاقه مندشدم.

14.آقای ایرج نیکوکار در بخش عکس/اردوی تفریحی دست اندرکاران مراسم یادواره شهدای شهر کومله نوشت:

سلام
باعرض خسته نباشید
به یاد عکس گرفتن شهدای کومله افتادم
ایرج نیکوکار

15.آقای امیدرضا در بخش زندگی نامه شهید محرم رمضانی نوشت:

سلام دوستان عزیز وزحمت کش
شک نکنیدکه اجرزحمات شما کمتراز کارشهیدان نخواهد بود.زنده نگهداشتن یاد شهیدان سخت است . دستتان رامیبوسم.

16.آقای محمد دهدار در بخش مشخصات شهید درویشعلی دهدار نوشت:

ضمن سلام و خسته نباشید خواستم به عرضتان برسانم که در معرفی این شهید عزیز چندین جا اشتباه داشته اید که لازمه اصلاح کنید
نام پدر:عباسعلی
محل تولد:سیزکوه
محل دفن کومله

17.آقای محمد عبدالکریمی در بخش صوت شهید عبدالکریمی نوشت:

درود خداوند بر همه شهدای اسلام و انقلاب
و سپاس از تلاش خالصانه شما برای معرفی شهدای شهر ...
بسیار خرسندم که به عنوان فرزند شهید عبدالکریمی این فایل صوتی شهید بزرگوار را برای اولین بار از این سایت شنیدم.
ارادتمند - محمد عبدالکریمی

18.آقای عباسی در بخش اخبار سایت لاله ها نوشت:

تبریک میگم.واقعا سایتتون برا خیلی از گروههای فرهنگی الگو هست.اجرتون با شهدا

19.آقای میثاق در بخش صوت/ حرف دل شهید بشیر نظری نوشت:

سلام خیلی ممنون بابت اینکه تو سایتتون.من خواهر زاده این شهید بزرگوارم.متشکرم ازتون خداخیرتون بده

20.خانم شهلا باقرلو در بخش هفت شهید کومله در یک عکس نوشت:

با سلام و خسته نباشيد به مديريت سايت
اينجانب شهلا باقرلو مدير مسول سايت ياد ياران آذربايجان هستم و مايل به
تبادل لينک و ارتباط با شما مي باشم لذا در صورت امکان درخواست ارتباط و
لينک متقابل با سايت شما را خواستارم.

21.خانواده شهیدمحمدنیکنام در بخش تصاویر شهدای کومله از کودکی تا شهادت نوشت:

بچه های کومله خدا قوت

22.آقای خانی در بخش وصیت نامه شهید پارسافر نوشت:

سلام بر شهیدان
وسلام بر ادامه دهندگان راهشان
ودرود بر شما
امید واریم که از ادامه دهندگان راه شهدا باشیم
به حقیقت وصیت نامه شهدا چراغ هدایت ماست

23.لنگرلیگ در بخش همکاری با ما نوشت:

سایت هواداران شهرداری لنگرود از شما حمایت می کند.

24.خانم ايماني راد در بخش کارت عروسی شهید فرهاد لاهوتی نوشت:

سلام .سپاسگزار از وبلاگ زيباي شما.ياد شهدا برايم زنده شد

25.خانم فاطمه در بخش مصاحبه صوتی شهید رضا فروتن نوشت:

سلام علیکم.خدا خیرتون بده که جوانان را با اهداف شهداآشنا میکنید.اجرتون با شهدا...من عاشق شهدام .شهدا زنده اند و زنده میکنن .شهدا رفتند و با خونشان این مملکت را بیمه کردنند وما باید بهای این بیمه را بپردازیم.التماس دعا

26.آقای سیدعباس صفوی در بخش شهید ثنایی مقدم نوشت:

سلام
امیدوارم موفق باشید
کومله و شهداش به گردن گیلان حق بزرگی دارند
آقای بایرامی دم شماو همه بچه های کومله گرم

27.آقای نیما در بخش تصاویر یادواره شهدیا سیگارود نوشت:

سلام خدا قوت دستتون درد نکنه

28.خانم نرجس در بخش عکس هایی از مراسم اربعین حسینی شهر کومله نوشت:

عااااااالیییییییییییییی بود من عاشق کومله شدم ممممممممممنونم ازعکس هایی که گذاشتید

29.آقای سیدجواد در بخش گالری عکس شهید سیدجواد موسوی نوشت:

سلام خدا خیرتون بده
اسم من هم سید جواد واوهم سید جواداما تفاوت از زمین...
تولد جدمون مبارک آقا سید

تولدامام موسی کاظم علیه السلام رو تبریک میگم
وازشما متشکرم
یامهدی

30.خانم زینب محمدی در بخش تصاویر جدید شهید هادی ثنایی مقدم نوشت:

سلام و بسیار ممنونم از شما
ای شهید عزیز براستی که هر دو در گمنامی، مشترکیم !تو پلاکت را گم کرده ای و من هویتم را...

31.آقای امیر در بخش شهید علیرضا نصیری نوشت:

خدا بیامرزدت پسر عمه جان شماها بودید که ما الآن راحت زندگی میکنیم و حتماٌ یک ایران به تو افتخار میکنه امیدوارم که خدا به مادرت صبر بده و به ما شناخت از تو.اللهم صل علی محمد وآل محمد

32.آقای سید مجتبی در بخش کارت عروسی فرهاد لاهوتی نوشت:

سلام اخوی
ممنون از اینکه برای بنده پیام گذاشتید.
بنده در خدمت شما هستم و هرگونه کمکی که از دستم بریاد دریغ نمیکنم.
من برادر شهید سید عابدین حسینی و پسرعموی سید مصطفی حسینی (یکی از از برگزار کنندگان یادواره شهدای ادوات مازندران و گیلان)‌هستم.
خوشحال میشم که در خدمت شما باشم.
نوکری شهدا افتخار بنده است.
لطفا این نظر رو منتشر نفرمایید.

33.آقای سیدمحمد جواد در بخش کوچه شهید صیقلی ها نوشت:

سلام.از زحماتي كه در جهت ياد و راه شهدا از طريق ايجا سايت نموده ايد تشكر مي كنم.

34.آقای حسین در بخش شهدای ازبر نوشت:

سلام با تشکر از فعالیت هی شما
حسین ابراهیم زاده ازبری

35.آقای ایمان در بخش شهدای کوچه صیقلی ها نوشت:

دوست عزیز من هم گیلانی هستم فاصلمون تا لنگرود حدود فقط 12 کیلومتر ولی منه گیلانی کجا و اون شهدای کوچه ی صیقلی ها کجا؟واقعا ببین بین 2 تا هم استانی که به اندازه ی 12 کیلومتر با هم فاصله دارند چقدر از لحاظ مرتبه فاصله ست اونا اوج قله رسیدند من این پایین پایینا.دعا کن که امتحان قضاوتم رو قبول بشم و توی راه حق و عدالت به شهادت برسم.

36.آقای مهدی در بخش یادواره شهدای کومله نوشت:

سلام
از نظر بنده شما كه درراه زنده نگه داشتن ياد شهيدان تلاش ميكنيد اجرتان كمتر از شهادت نيست
قدر خودتون رو بدونيد
اگه امكان داره مراسم هاي آتي رو از طريق ايميل پيام رساني كنيد
اجرتون با آقاي شهيدان

37.آقای کمیل مطیع دوست در بخش کلیپی از نحوه شهادت حسینعلی نیکنام نوشت:

باسلام وخسته نباشید
از زحمات شما فعالان ودست اندر کاران عزیز تقدیر وتشکر می شود موفق باشید

38.آقای اقبالی در بخش شهید نظری نوشت:

بنام خدا

برادران شهید حجت نظری و بشیر نظری از فرماندهان دلیر استان گیلان بودند

انصافا هر چه از شجاعتشون گفته بشه کمه

مثل همه شهدای ما

خدا خیرتون بده

39.خانم زهرا حسینی در بخش تصاویر جالب شهدای شهر کومله بر سر مزار شهدای قبل از خودشان نوشت:

سلام خدا قوت خیلی عکس های تکان دهنده ای بود کاش یک ذره یک کم دل و قلب من و آدم هایی مثل من به آنها نزدیک بود.

40.خانم مسافر در بخش اخبار سایت لاله ها نوشت:

سلام اقای .... خدا قوت
ممنون از عکسا نمیدونم باچه زبونی باید ازتون تشکر کنم ببخشید میخواستم بدونم این عکساروازکی گرفتین؟
امیدوارم همه کاراتون خیلی سریع پیش بره
دشمنتون شرمنده تاهمین جا هم کارتون خیلی عالیه شهدا ان شااالله بقیشو درست میکنن

41.آقای علی در بخش مادر شهید اسماعیل شعبانی نوشت:

با سلام وادب
از طرف خودم از شما به پاس اين ديدار تشكر مي نمايم . خدا پدر شهيد شعباني را رحمت نمايد اگر او را مي ديديد داشتن فرزند شهيدي چون شهيد اسماعيل شعباني را در اين خانواده دور از انتظار نمي داشتيد مردي كه با همه مشقت لبخند زيبايي را به گوينده يا شنونده سلام گفتن هديه مي كرد كه سفارش رسول خدا و ائمه بزرگوار ماست .
افسوس كه هر روز بر تعداد يادگاران اين شهدا در بين ما كاسته مي شود.
از شما و ساير دوستان باصفايتان كه با ثبت اين لحظه ها و خاطره ها يادآنها را براي بازماندگان به يادگار مي گذاريد تا فراموش نكنند و نكنيم كه امنيت امروز نتيجه از خود گذشتن ديروز اين عزيزان مي باشد .
شادي ارواح طيبه و پاك شهدا صلوات

42.آقای علی در بخش اخبار لاله ها نوشت:

با سلام من خیلی از سایت شما لذت بردم سایت عالیی است از شما می خواهم که به وبلاگ من هم سر بزنید و نظر بگزارید و خواهش دیگری که من دارم این است که وبلاگ من هم در سایت خود بگزارید با تشکر

43.آقای حمید رضا اسدی در بخش تماس با ما نوشت:

سلام بر دوست عزیزم
بخش تصاویر سه بعدی خیلی خیلی جالب بود می خواستم ببینم میتونید کمکم کنید از این عکسها درست کنم

44.خانم سمیه الهداد در بخش تماس با ما نوشت:

با سلام .وضمن تبریک به سایت خوب شما و آرزوی توفیقات بیشتر شما .چگونه میتوان به مجموع اطلاعات و زندگی نامه شهدای شهر شما دسترسی پیدا کرد؟ امکان دارد مجلد یا cdکامل این مجموعه را به دست آورد؟ما یک NGOمردمی به نام سایت صبح هستیم که در حال جمع آوری آمار و زندگی نامه و وصیت نامه شهدا کل کشور هستیم.اباعث افتخار هست اگر بتوانیم باهم همکاری کنیم.

45.خانم سیده نساء هاشمیان در بخش تماس با ما نوشت:

سلام به پسرهای خوب ونازنینم.جداخسته نباشید.هر از چند گاهی مطالب سایت شما را می خوانم و جانی تازه می گیرم وبه آینده امید وار می شوم و ازاینکه اینقدر فعال و پر توام امور شهدا ءرادنبال می کنید به نوبه خودم تقدیر و تشکر می کنم .احسنت به شما. یادتان باشد که همیشه امید امام به شما جوانان عزیز و برومند بود بی شک امید مقام معظم رهبری هم شما جوانان هست . در راستای اهئاف گران مایه شما هر کمکی از من مادر پیر بر می آید در حد توان خودم در خدمتگذاری آماده ام. "بدانید با دوک نخریسیم در صف خریداران یوسم......! "

46.آقای امیرپور در بخش نگارنامه شهید حسینعلی نیکنام نوشت:

باسلام وخسته نباشید.نگارنامه شهداحرکت وفکر بسیار خوب وعالی است .این قسمت باعث شناخت بیشتر وآگاهی کامل تر نسل جدیدازشهدا خواهد شد.خداوند به همه عزیزان پاداشی بمانند پاداش شهدا عطا فرماید.

47.خانم الناز در بخش از دوستی تا شهادت شهید صیقلی و پاسبان نوشت:

سایتتون عالیه میخواین اسم سایتتون رودردربرنامه ی اینستاگرام بذارم؟شایدروچندنفرتاثیرگذاشت؟

48.آقای سید هادی در بخش تماس با ما نوشت:

سلام.من دانشجوی رشت هستم. اکثر بچه های دانشگاه که تو این راه هستند سایت شما را بلد هستند. برای منم جالب بود یک سایت در فضای دانشگاهی اینقدر اثر گذار باشد. واقعا خسته نباشید.

49.آقای مرتضی حسینی لنگرودی در بخش اخبار سایت لاله ها نوشت:

ممنون مدیریت سایت. لاله ها فضای متفاوتی نسبت به سایر سایت های دفاع مقدسی دارد. باور کنید هروقت به این سایت میام منو میبره به اون دوران. تشکر ویژه از همه دست اندرکاران سایت خوب لاله ها

50. آقای علی در بخش تماس با ما نوشت:

سلام به بچه های کومله به ویژه آقای بایرامی. چندین سال هست خارج از کشور زندگی میکنم.هروقت دلم واسه شهر تنگ میشود به این سایت میام و عکس هاشو میبینم. بسیاری از این شهدا را می شناسم و باهاشون خاطرات زیادی دارم.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 02 خرداد 1394 ساعت 16:30

اضافه‌ كردن نظر

کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

پیام امروز یکی از شهدا:

شهید شهرام حسین زاده: امروز در روزگاری به سر می بریم که خوب بودن دیوانگی است و انسان بودن کفاره می خواهد از هر سوی دشمنان ما را احاطه نمودند و در صدد ضربه زدن هستند و ما نیز آرام و خاموش به سر می بریم گویی که اتفاقی رخ نداده و آب از آب تکان نخورده است آیا هنوز خواب بس نیست؟

نگارنامه شهدا

کتاب شهدای کومله

کتاب الکترونیکی شناسنامه

شهدای بخش کومله

آخرین بروزرسانی: 12شهریور1392

پیشنهادهای ما

آمار بازدید سایت

شهید و شهدای شهر کومله

سردار شهید حسین املاکی،مهدی خوش سیرت

سایت لاله ها