بایگانی شهدا

فیلم ها و کلیپ های شهدای کومله و گیلان
ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

http://laleha.com/mosabeghe/2.pngعکس های خبری لاله ها:

::.   عکس شهید حسین احمدپور در امامزاده12 تن ملاط -- 21 اسفند 1393  ::.        ::.   عکس بچگی سردار شهید حسین املاکی -- 27 فروردین 1393  ::.        ::.   پوستر شهید املاکی بر روی مینی بوس راهیان نور دشتستان بوشهر -- 11 فروردین 1393  ::.        ::.   تصویر/ مداحی شهید میرعلی احمدی در مسجد جامع کومله -- 13 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله در مشهد مقدس -- 11 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر جدید از تشییع جنازه شهدای عملیات کربلای 2 شهر کومله -- 04 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر پیکر پاک 5 تن از شهدای عملیات کربلای2 شهر کومله -- 11 آبان 1392  ::.        ::.   عکس/ زنان عضو انجمن اسلامی روستای کشت سرا شهر کومله -- 19 مهر 1392  ::.        ::.   عکس/ شهید مهدی خوش سیرت در یک تیم کشتی! -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکسی از جوانی شهید سیف الله عبدالکریمی -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکس/ قرآن و اسلحه در دستان شهید علی مرتضی نوذری -- 09 مرداد 1392  ::.        ::.   عکس/ شهدای کومله در یک تیم فوتبال -- 31 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید مهدی خوش سیرت -- 30 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید حسین املاکی در لشکر25 کربلا -- 19 تیر 1392  ::.        ::.   هفت شهید کومله فقط در یک عکس -- 19 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس/پدر شهیدان صیقلی و شهیدان خوش سیرت در کنار هم -- 02 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس قدیمی/ تصاویر شهدا بر روی دیوار بقعه آقا سید حسن کومله -- 02 اردیبهشت 1392  ::.        ::.   تصویر مادر شهید ابوالفضل حسینی در کنار پیکر بی جان فرزندش -- 15 فروردین 1392  ::.        ::.   نوشته ای روی آر پی جی بیاد شهید اشرف کیایی -- 06 فروردین 1392  ::.        ::.   تشییع جنازه شهید مهدی خوش سیرت در حرم سید جلال الدین اشرف در آستانه -- 30 دی 1391  ::.        ::.   نامه شهید مصطفی حسینی/هر روز خواب میبینم که با شهیدان هستم! -- 17 دی 1391  ::.        ::.   عکس بابا در دستان فرزندان شهید علی علوی -- 16 دی 1391  ::.        ::.   شهید سید مجید رهبر در زمین ورزشی شهر کومله -- 24 آذر 1391  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله از کودکی تا شهادت -- 12 آذر 1391  ::.        ::.   تصویر قبض کمک به جبهه در سال 63 -- 10 آذر 1391  ::.        ::.   کارت های عروسی شهدای شهر کومله -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   کارت عروسی شهید فرهاد لاهوتی -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   طنز/من همه را می کشم ولی خودم زنده می مانم -- 03 آذر 1391  ::.        ::.   عکسی که شهید فرداد لاهوتی از جیب اسرای عراقی برداشت -- 02 آذر 1391  ::.        ::.   لیسانس افتخاری شهید فرداد لاهوتی -- 30 آبان 1391  ::.

http://www.laleha.com/mosabeghe/point.jpgبرای دیدن نقشه بر روی "گوگل مپ" بر روی اینجا کلیک کنید.

لاله ها یک سایت مردمی است و به ارگانی وابسته نیست

..: بک گراند لاله ها بر روی کامپیوتر شما... اینجا کلیک کنید :..

بخشی از وصیت نامه شهید ابوالقاسم عسکری:

وصیت نامه ها و خاطرات جنگ را برای کسانی که هنوز در خواب غفلت هستند،تبلیغ کنید که این مسئولیت،بر دوش شما بازماندگان شهدا است!

شهدای روستاهای کومله صدای شهدای کومله خانواده شهدای کومله تصاویر شهدای کومله

اعلام نفرات برگزیده مسابقه لاله ها مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
جمعه, 15 مهر 1390 ساعت 15:38

نتایج مسابقه شهیدمسابقه لاله ها با اعلام نفرات برگزیده،عصر امروز به کار خود پایان داد.اسامی این شرکت کنندگان با توجه به راه یابی به مرحله دوم و بیشترین ارسالات  تفکیک موضوعی می باشند.انتخاب این اسامی توسط قرعه کشی صورت گرفته و فقط نفر اول توسط داوران به عنوان نفر برگزیده از بین 10نفر انتخاب شده است.با این اوضاع سایت لاله ها از همه ی کسانی که در مسابقه سایت شرکت کردند کمال تشکر را دارد. بنظر ما همه جملات  ارسالی توسط شما زیبا بودند و همه لایق برتری داشتند ولی به هرحال باید 10نفر انتخاب می شد و تنها فرق این نفرات با شما عزیزان فقط یک قرعه شانس بود نه چیز دیگر.

اسامی برگزیدگان را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.برای گوش دادن به مصاحبه صوتی و شنیدن پیام این افراد روی آیکن مورد نظر کلیک کنید.

نفر اول -برنده کمک هزینه مشهد+لپ تاپ

نام و نام خانوادگی:مجتبی صفاری

شهر: تهران

جمله: بر شما باد عمارگونه زيستن، نکند با مکر عمروعاص ها، فرياد هاي اين عمار بي لبيک بمانند.

گوش دادن به قطعه ای از مصاحبه صوتی با این شرکت کننده گرامی.

نفر دوم -برنده کمک هزینه مشهد

نام و نام خانوادگی: بهزاد خلیلی دیزآبادی

شهر: قائمشهر

جمله: تلاش کنید پرچم اسلام و قران همیشه برافراشته باشد و قدردان خون شهدا باشید.

نفر سوم -برنده کمک هزینه مشهد

نام و نام خانوادگی: ماشا الله مظفري

شهر: فارس - شهرستان ني ريز

جمله: بر شما باد پدر و مادر ، مبادا به آنها درشتي كنيد.

نفر چهارم -برنده کمک هزینه مشهد

نام و نام خانوادگی: سمیه صالحی

شهر: کاشان

جمله: بر شما باد شناخت و یاری امام زمان و دعا برای تعجیل در ظهور آن حضرت.

http://www.laleha.com/images/stories/pic8/ejra_01.gifگوش دادن به قطعه ای از مصاحبه صوتی با این شرکت کننده گرامی.

نفر پنجم -برنده کمک هزینه مشهد

نام و نام خانوادگی: فاطمه جعفري

شهر: بندرعباس

جمله: بر شما باد انتظار،انتظار،انتظار و دعا براي فرج مولا«عج ».

http://www.laleha.com/images/stories/pic8/ejra_01.gifگوش دادن به قطعه ای از مصاحبه صوتی با این شرکت کننده گرامی.

نفر ششم -برنده کمک هزینه مشهد

نام و نام خانوادگی: جمشید جمشیدیان

شهر: اصفهان

جمله: بر شما باد درک حضور خدا،درک حضور خدا، درک حضور خدا،که خدا ناظر همه اعمال آشکار و پنهان ماست.

نفر هفتم -برنده کمک هزینه مشهد

نام و نام خانوادگی: حمید مشهدی زاده

شهر: برازجان

جمله: بر شما باد فداکاری در راه میهن ، دین ، خانواده.

نفر هشتم -برنده کمک هزینه مشهد

نام و نام خانوادگی: منیرالسادات میرهاشم زاده

شهر: ساری

جمله: برشماباد حضور(سبز) در راه ولایت،زندگی با دستان(سپید) سخاوت،و حفظ خاک(سرخ) وطن تا شهادت.

نفر نهم -برنده کمک هزینه مشهد

نام و نام خانوادگی: علي جاويدپناه

شهر: کاشان

جمله: برشما باد بخشندگي ، چرا كه بخشش نهال دوستي را در دل مي نشاند.

نفر دهم -برنده کمک هزینه مشهد

نام و نام خانوادگی: سید مهدی مشکوتی تروجنی

شهر: بهشهر

جمله: برشماباد آموختن رسم زندگی از دیانت نبی،عدالت علی،کرامت حسن،شجاعت حسین،عبادت سجاد،درایت باقر و فضیلت صادق.

این افراد برای دریافت جایزه خود نام و نام خانوادگی،نام پدر،کدملی+یک شماره حساب(ترجیحا از بانک های ملی،صادرات) در قسمت نظرات همین پست ارسال کنند تا در اولین فرصت جایزشان برایشان ارسال شود.چنانچه نظر و پیشنهادی دارید ما را از طریق قسمت نظرات باخبر سازید.

+چنانچه مایلید با سایت لاله ها در زمینه های پادکست(رادیو اینترنتی)،طراحی عکس،پوستر و گرافیک و هرزمینه دیگر که فکر میکنید به وسیله آن می توانید به این سایت کمک کنید،همکاری داشته باشید لطفا از قسمت نظرات،اطلاعات خود را برای تماس با شما قرار دهید.بسیاری از قسمت های فعلی این سایت توسط دوستانمان در سایر شهرها صورت گرفته است و شاید هم اصلا ما آنها را نشناسیم و فقط ،چون عشق به شهدا داشتند و یا تعدادی بخاطر عمو و دایی شهیدشان با ما همکاری کردند.لازم به ذکر است این سایت به هیچ نهادی وابسته نیست و هرچه هست از تلاش جوانان متولد بعد جنگ می باشد.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 16 مهر 1390 ساعت 13:28

نظرات  

0 #10 علی 1392-10-01 20:58
پس ما کومله ایها کجای نفرات مسابقه اتان جای داریم؟
نقل قول

0 #9 عقیل مهدوی نژاد 1390-07-21 22:22
در تعجبم جمله من خیلی زیبا بود ولی حتی جزو 361 نفر هم نبودم
نقل قول

+1 #8 بهار 1390-07-19 15:13
سلام
دوستان توجه کنن که این افراد بر اساس قرعه کشی از بین 361 نفر انتخاب شدن.
پس جمله های مختلف رو با هم مقایسه نکنید چون ای افراد بر اساس قرعه انتخاب شدن.
نقل قول

0 #7 محمد 1390-07-18 19:55
نتایج نتایجی نبود که در خور مسابقه باشد جملات من و دوستانم به مراتب پرمفهوم تر و زیباتر بود..اما باز هم تبریک
نقل قول

-9 #6 کولیوند الشتری 1390-07-18 18:55
بر شما باد انتظارفرج،انتظا رفرج،انتظارفرج که افضل العبادات است )))) زیباتر است یا جمله شماره 5 خانم جعفری ...... الله اعلم ...وتبریک به همه
نقل قول

0 #5 حسین صفاری 1390-07-16 08:30
با سلام به روح بلند شهدا
گاهی در سایت الف قلم میزنم اما هیچوقت ارضا نشدم. افتخار دارم خواهر زاده شهیدی هستم که با17 سال رفت و ندیدند خلایق دیگر، حتی پاره های تنش. او ملکوتی شد و ما مفقود.
در سالروز احراز شهادتش به آستان مقدس شهدای کومله قدم گذاشتم. آری مقدس است این آستان. تک سنگریست برای پاتک به تک خیل عظیم دشمن. ما می آراییم سنگر شهدای کومله را به عطر یادشان.
دوست دارم دینم را به شهدا ادا کنم دیریست زنگار سیاست بر تنم نشسته، رخصت دهید میخواهم تن بشویم در زلالشان.
نقل قول

0 #4 سارا رمضانی 1390-07-16 07:49
گاه گاهی زیر پایتان را بنگرید مبادا پایتان بر خون ما باشد.
خدا وکیلی این جمله لیاقت برنده شدن نداشت؟
بهر حال از برگزاری مسابقه خوبتان سپاسگزارم و خسته نباشید.
خدا قوت.
نقل قول

0 #3 من 1390-07-16 04:57
جمله نفر اول درست تکرار همین بند از وصیت شهید بزرگوار است اما به بیانی دیگر
""بر شما باد پیروی از خط ولایت فقیه""
یعنی جمله ایشون تکراری است اما به شکلی دیگر
به هر حال تبریک
نقل قول

0 #2 من 1390-07-15 21:05
ببخشید این عمار مال الان است،نه زمان آن شهید بزرگوار
،ما باید جملاتی را میگفتیم که بشود گفت تکمیل وصیت آن شهید بزرگوار است،نه آنچه اکنون در جامعه جریان دارد
نقل قول

0 #1 من 1390-07-15 21:02
به نظر بنده که بعضی هاشون تکراری وبرخی یا همه با سبک وصیت نامه نمیخوند،
به هر حال تبریک
نقل قول

اضافه‌ كردن نظر

کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

پیام امروز یکی از شهدا:

شهید محمود سمیع پور: وقتی من پدر پیری را می بینم که با تمام وجود التماس می کند که مرا نیز با خود ببرید که تا شهید شوم و یا برادر نوجوان خود را می بینم که چه حماسه ها می آفرینند . من بر خود مي بالم وچگونه خود را یک مسلمان فرض کنم و کاری نکنم، نه، هرگز مادر، پدر، خواهر و برادر من. هدفم مشخص است پس اگر وضعی برای من پیش آمد هیچ ناراحت نباشید چرا که هر روز هزاران فرزند شما هزاران محمودها بر زمین می افتند و اینها همه فرزندان شما هستند بنابراین در مرگم هیچ گونه ناراحت نباشید بلکه بر خود ببالید که چنین فرزندی را تحویل جامعه داده اید.

نگارنامه شهدا

کتاب شهدای کومله

کتاب الکترونیکی شناسنامه

شهدای بخش کومله

آخرین بروزرسانی: 12شهریور1392

پیشنهادهای ما

آمار بازدید سایت

شهید و شهدای شهر کومله

سردار شهید حسین املاکی،مهدی خوش سیرت

سایت لاله ها